Vasario 2 – 9 dienomis mokykloje ir bendrabutyje vyko eksperimentai. Mokiniai įsitraukė į STEAM veiklas, eksperimentavo su vandeniu, gamtoje atrastomis  ir kitomis medžiagomis, siekdami sukurti ledo paveikslus – sveikinimą Lietuvai valstybės atkūrimo proga. Sudėliotas kompozicijas apliejo vandeniu, o pabaigti darbą turėjo šaltis. Mokiniai pagilino savo žinias, prisiminė, kad vanduo šaldamas virsta ledu, o įšaldyti į ledą augalai, kankorėžiai ir kitos medžiagos  paverčia jį meno kūriniu. Vasario 9 dieną savo kurtus darbus lavinamųjų, socialinių įgūdžių, pradinių specialiųjų ir ikimokyklinės grupės mokiniai eksponavo lauko parodoje ,,Sveikinimas Lietuvai“. STEAM veiklos – universalus instrumentas įgyvendinti kūrybines idėjas, skiepyti meilę savo šaliai, formuoti ir plėsti žinias apie gyvosios ir negyvosios gamtos objektus per praktinę veiklą.

Mokytojos Lijana Kašėtienė ir Bronė Kinčiuvienė